SKEN

Originálna svadba v stodole, váš svadobný koncept na mieru, svadobné kytice,

Naša filozofia je jednoduchá - vytvárať tie najjedinečnejšie a najvelkolepejšie svadobné koncepty a kvetinové dekorácie presne podľa vašich požiadaviek, či už na svadbu alebo inú mimoriadnu príležitosť.
Každý detail je prispôsobovaný Vašim špecifickým požiadavkám, aby sme vytvorili tak dôležitý a očakávaný konečný “wow” efekt.
Pripravíme Vám jedinečný svadobný koncept ako celok. Ponúkame Vám romantické miesto pre Vašu svadbu priamo prostredí prírody, ktoré zdobí staručká stodola. Na jednom mieste môžete tak mať obrad pod pod holím nebom, svadobnú hostinu, zábavu v romantickej stodole, k dispozícii je nádherný veľko stan, kvetinovú výzdobu a svadobnú kyticu prispôsobíme štýlu vašej svadby, tak aby všetko nádherne ladilo, zapožičanie mobiliáru, dekorácií a to všetko na jednom mieste od nás. K dispozícii je aj mladomanželský apartmán.
Pri návrhu svadobného konceptu je pre nás dôležitý každý detail. Vieme, že vo svadobný deň sa chcete cítiť a vyzerať fantasticky, úžasne, neskutočne. Všetko pripravíme tak, aby ste si tento romantický svadobný deň naozaj mohli užiť.
Naše svadobné koncepty sú šité na mieru presne podľa vašich požiadaviek, tak aby splnili vaše očakávania. Svadobná kytica od nás je špeciálna - bude obohacovať a dopĺňať Vás, Vaše šaty, Váš deň. Sme si istí, že naša práca prekoná všetky Vaše očakávania a Váš výzor i pocity urobia unikátnymi a výnimočnými.

ponukagalériasvadobné kytice na facebooku
Originálna svadba v stodole, svadobné kytice - dekorácia